Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde tamamlanan altyapıların ardından sıcak asfalt yol yapım çalışması başladı.

Gönül Belediyeciliği 

Yürütülen çalışmaları yerinde takip eden Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy; " Altyapı çalışmalarının ardından asfalt çalışmalarımız da başladı. Doğalgaz hattı, içmesuyu hattı, elektrik hattı ile altyapısı biten İnönü Caddesi için sıcak asfalt öncesi pmt serimi başladı. Sağlam ve sağlıklı altyapılar ardından konforlu yollar ile ilçemizi güçlü geleceğe hazırlıyoruz." dedi.

Başkan Aksoy; " Değerli hemşerilerim; insanımız "En Kıymetlisine Layık" diyerek ilçemizde başlattığımız yatırım ve çalışmalarımız devam etmektedir.

Doğalgaz hattı, içme suyu hattı ve elektrik hatlarıyla altyapısı tamamlanan İnönü Caddesi’nde sıcak asfalt öncesi Pmt serimi başlatıldı.

Çevre ve görüntü kirliliğinin önüne geçmek için ek 2. kısım Taşkın Koruma Kanalı yapım işine başlanıldı ve ilçemiz merkezinden geçen kanalın tamamı bu yıl bitiriliyor.

Yeni yerine taşınacak Sanayi Sitesinin sıcak asfalt öncesi pmt serimi gerçekleştirildi ve refüj ve kaldırım çalışmaları başlatıldı.

Başlattığımız yatırımlara desteklerinden dolayı İl Başkanımız Sn.Ali Kemikkıran’a, Milletvekillerimiz Sn.Süleyman Özgün ve Sn.Emre Çalışkan’a ilçem ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum.İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun." dedi.