banner461

NEVÜ’de Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Tamamlandı

NEVÜ’de Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (2022-E-KPSS) Başarılı Şekilde Tamamlandı.

banner15
NEVÜ’de Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Tamamlandı
24 Nisan 2022 Pazar 14:40

banner517
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü ve ÖSYM Nevşehir Sınav Koordinatörü Prof. Dr. Semih Aktekin, 286 adayın girdiği Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (2022-E-KPSS)’nin  başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandığını söyledi.

NEVÜ Rektörü ve ÖSYM Nevşehir Sınav Koordinatörü Prof. Dr. Semih Aktekin, “Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından düzenlenen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (2022-E-KPSS),  bugün tek oturumda gerçekleştirildi.

Saat 10:15’de başlayan sınava Nevşehir İl merkezinde ve Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda 92’i kadın aday ve 194’ü de erkek aday olmak üzere toplam 286 aday girdi. 8 binada ve 55 salonda gerçekleştirdiğimiz sınavda ayrıca 191 personel de görev yaptı.

Alınan tedbirler ve belirtilen kurallar doğrultusunda sorunsuz bir şekilde tamamladığımız sınavın şimdiden tüm adaylar için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, sınavda görev alan tüm akademik ve idari personele, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline, bina ve sınav güvenliğinden sorumlu Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü ve Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı personeline de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.