banner461

Hisarcıklıoğlu, Nevşehir İş Dünyası Müşterek Toplantısına Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ve Ürgüp Ticaret Odası müşterek istişare toplantısına katıldı.​

banner15
Hisarcıklıoğlu, Nevşehir İş Dünyası Müşterek Toplantısına Katıldı
04 Ocak 2021 Pazartesi 17:23

banner143
banner134

 Nevşehir İli Odaları Ve Borsası Müşterek Meclis Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Video konferansla aracılığıyla yapılan toplantıda, pandemi sürecinde komite üyelerinin karşılaştıkları sorunlar değerlendirilerek, talep ve öneriler istişare edildi.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkanlığında, NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız, NTB Başkanı İbrahim Salaş, Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın ve NEVÜ Acıgöl Teknik Bilimler MYO Müdürü, TOBB Akademik Danışmanı ve TOBB Nevşehir KGK İcra Komitesi Üyesi Ekonomist Doç. Dr. Serap Çoban'ın katıldığı Video konferansla yoluyla yapılan toplantıda, üyelerin karşılaştıkları sıkıntılar değerlendirilirken, ilgili kurumlara iletilmek üzere talep ve öneriler istişare edildi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, salgın başladığından itibaren, Odalar, Borsalar ve Sektör Meclisleri ile birlikte çalıştıklarını vurgularken, “Oda-Borsa başkanlarım, üyelerimizin sesini duyurdu, dertlerine tercüman oldu. Allah hepinizden, emeklerinizden ve gayretlerinizden razı olsun” dedi.

Yapılan çalışmalar sayesinde, üye ve esnafımızın sorun ve taleplerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunduklarını hatırlatan Hisarcıklıoğlu, “Bunların büyük bir kısmı hayata geçti, geçmeye de devam ediyor” diye konuştu. Hisarcıklıoğlu, bunların dışında da; Vergi-SGK ödemeleri ile çeşitli borçlar için vadelendirme imkânı getirilmesi gibi konuların çözümünün işveren ile esnafımızı oldukça rahatlattığını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.