Türkiye Madeni eşya Federasyonu İç Anadolu Bölge toplantısı Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde Başkan Pınarbaşı ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Bölge Toplantısı Nevşehir’de Düzenlendi
 

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Nevşehir, Kayseri, Kırşehir, Yozgat, Sivas, Niğde ve Aksaray bağlı Oda Başkanlıklarının katılımıyla İç Anadolu Bölge toplantısını Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda Oda Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirdi.

Toplantıda elektrikli araçlarla ilgili verilecek eğitimler, sıhhi tesisatçılık ve anahtarcılık meslek yönetmelikleri ve sektörün genel sorunları ele alındı.

Toplantı açılışında konuşan NEVESOB Başkanı Pınarbaşı, ilimizde böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmanın memnuniyet verici olduğunu belirterek katılım sağlayan Birlik ve Oda Başkanlarına teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundu.

AYTEMİZ PETROL İLE ESNAFA %6 İNDİRİM ANLAŞMASI

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı esnaf ve sanatkarlarımıza özel avantajlı yakıt alımı için Aytemiz Petrol Bölge Yöneticisiyle yapmış  olduğumuz   görüşmeler   kapsamında,    esnaflarımıza    % 6’ya   varan   oranda  yakıt indirimli Aytemiz Taşıt Tanıma kartlarını https://www.kutakaryakit.com.tr/basvuru.html internet adresinden başvuru yaparak alabileceklerini ayrıca 0 539 431 81 83 numaralı iletişim hattından bilgi alınabileceğini belirtti.