banner461

Nevşehir Eğitim Bir-Sen'den Polat'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimci Kurulu Başkanı Gülper Gündüz Yassı İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
Nevşehir Eğitim Bir-Sen'den Polat'a Hayırlı Olsun Ziyareti
05 Ocak 2022 Çarşamba 17:44

banner517
banner134

Eğitim Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve yönetim kurulu üyeleri Ali Can Çağlak, Levent Güneş, Ahmet Emre Ergin, Mehmet Dursun İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyarette eğitim çalışanlarının sorunları, çalışma koşulları ve bunların iyileştirilmesiyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Yapılan faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi veren Eğitim Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci İl Müdürüne Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesi olarak özel hazırladıkları çantayı takdim etti.

Eğitim Bir-Sen heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat "Nevşehir'deki eğitim seviyesinin niteliğini ve kalitesini artırmak için tüm kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi sendikalarla da fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz, nazik ziyaretiniz için teşekkür ederiz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.