AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Cumhuriyetin 100. Yılına özel ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor.

‘Gülşehir'in kültürel, sanatsal ve tarihsel varlıkları; ekonomik stratejik, turistlik ve yöresel değerlerini öne çıkaran en iyi fotoğrafı sen çek ödülü kazan’ temalı ödüllü fotoğraf yarışmasına başvurular başladı.

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilecek, Cumhuriyetin 100. yılına özel ödüllü fotoğraf yarışmasına 17-25 yaş arası fotoğraf severler katılabilecek.

Cep telefonu ile çekilme zorunluluğu olan fotoğraf yarışmasına fotoğrafçılığa ilgi duyan tüm vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecekler.

Son katılım tarihi 03 Kasım 2023 olan yarışma için başvurular başladı. Yarışmaya katılım: akgencgulsehirr Instagram adresine atılacak fotoğraf ile yapılacak. 

Yarışmada dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek. 20 Kasım 2023 sonuç bildirimi ve ödül töreninin gerçekleştirilecek yarışmada birinciye Kapadokya balon turu hediye edilirken, ikinci seçilen fotoğrafa tablet, üçüncüye ise gram altın hediye edilecek. 

Konu ile alakalı açıklamada bulunan AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bozan, amaçlarının Gülşehir'in kültürel, sanatsal ve tarihsel varlıkları; ekonomik stratejik, turistlik ve yöresel değerlerini öne çıkartmanın yanı sıra cumhuriyetin 100. yılına gençlerin dikkatini çekmek olduğunu belirtti.

Fotoğrafların cep telefonu ile çekilmesi gerektiğini belirten Bozan, akgencgulsehirr Instagram adresi üzerinden gönderilen fotoğrafların oluşturacakları seçici kurul üyeleri tarafından değerlendirilerek puan verileceğini kaydetti.