banner461

Avanos’ta Mahalle Araları ve Yol Kenarlarında Temizlik Çalışmaları

Avanos Belediyesi tarafından ilçede mahalle aralarındaki boş arsalarda ve yol kenarlarındaki alanlarda temizlik çalışmaları yapılıyor.

banner15
Avanos’ta Mahalle Araları ve Yol Kenarlarında Temizlik Çalışmaları
03 Ocak 2013 Perşembe 14:07

banner134

 Mahalle aralarında bulunan boş arsalarda ve yol kenarlarındaki toprak yığıntıları, çalılık ve kuru otlarla kaplı alanlarda temizlik ve tesviye çalışmaları yapılıyor.

 

Mahalle aralarındaki arsa ve boş alanlarda büyüyen çalılık alanlarda  budama çalışmalarının yanı sıra boş arsalarda bulunan toprak ve hafriyat yığıntılarıda Avanos Belediyesi tarafından iş makineleri ile tesviye edilerek saha temizliği yapılıyor. Ne diyelim bu örnek çalışmaları için avanos Belediyesini kutluyoruz umarız diğer belediyelerede örnek teşkil eder.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali ikiz - 10 yıl önce
başta belideye başkanımızveemegi gecen tum calışanlara gonulden teşekurler
Avatar
nevşehir - 10 yıl önce
değerli arkadaşlarım bence ürgüp, uçhisar, ortahisar, göreme örnek alınmış çünkü bu belde ve ilçelerimizde her yıl belirli aralıklarda görüntü kirliliği oluşturan alanlarda iyileştirme çalışmaları yapılıyor avanos bir ilki gerçekleştirmiyor yani teşekkürler fib haber
Avatar
Hadi - 10 yıl önce
belediyeler çalışır biri önce biri sonra önemli olan sonuçtur. vatandaşa hizmet edene ne mutlu hasetlik edenin kannı daralsın dursun. taş üsütüne kim taş koymuşsa helal olsun gerisi safsata şu yaptıydı bu yapmış diğeri sonra yapmış .
Avatar
eko - 10 yıl önce
evet arkadaşımızda onu belirtmiş haberin yapılma şekli yanlış