banner461

Emniyet Müdürü Kalayoğlu'dan Ertaş'a Veda Ziyareti

Nevşehir'de yaklaşık 2 yıldır görev yapan ve son kararname ile EMNİYET Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Metin Kalayoğlu, ERTAŞ Grup AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş'a veda ziyaretinde bulundu.

banner15
Emniyet Müdürü Kalayoğlu'dan Ertaş'a Veda Ziyareti
29 Ekim 2016 Cumartesi 15:28

banner517
banner134
2 Yılı aşkın bir süredir Nevşehir Emniyet Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yürüterek taraflı tarafsız her kesimin haklı takdirini kazanan Metin Kalayoğlu Veda ziyareti kapsamında ERTAŞ Grup AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş'ı ziyaret etti.

Ziyarette Kalayoğlu, görev süresi boyunca uyum içerisinde çalışmalar yapıldığını ifade ederek Musa Ertaş ve tüm Nevşehir esnafına teşekkürlerini iletti.
ERTAŞ Grup AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş’da Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu’na “Nevşehir’imiz için yaptığınız her çalışmada kurum olarak destek vermeye çalıştık. Ancak sayın müdürümüzün şahsi gayreti ve kurduğu ikili ilişkilerle tüm esnafımız tarafından sevilen takdir gören bir kişi olarak hafızalara geçmiştir. Bundan sonraki hayatında ailesi ile mutlu ve sağlıklı bir ömür diler. Nevşehir  halkımız ve esnafımız için yaptığı tüm çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum yeni görevin de başarılar diliyorum” dedi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.