banner461

Esnafa Önlük Dağıtımı

Nevşehir Belediyesinin Kahveciler ve Lokantacılar odası başkanlığı ile birlikte yaptığı doğrultusunda temin edilen iş önlüğü dağıtımı yapıldı.

banner15
Esnafa Önlük Dağıtımı
19 Ağustos 2013 Pazartesi 13:15

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin Kahveciler ve Lokantacılar odası başkanlığı ile birlikte yaptığı doğrultusunda temin edilen iş önlüğü dağıtımı yapıldı.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen iş önlüğü dağıtımı törenine birlik başkanı İsmail Ördü’nün yanı sıra, Kahveciler ve Lokantacılar odası başkanı Necati Daşlıca, Lokantacı, Kafeterya ile dönerci esnafları katıldı.

İş Önlüğü dağıtımı programında konuşan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, söz konusu önlüklerin maliyetlerinin önemli olmadığını, önemli olanın Nevşehir Belediyesinin ilin esnaf ve sanatkarına sahip çıkması olduğunu dile getirdi.

Ördü, “Nevşehir Belediye Başkanımız sağ olsun ilimizdeki bütün esnaf ve sanatkarlara sahip çıkmaya devam ediyor. Bir çok esnaf ve sanatkar odamıza hizmet binası konusunda çok ciddi katkılarda bulunan Nevşehir Belediyemizin lokantacı, kafeterya ve dönerci esnaflarımızın müşterilerine daha hijyenik koşullarda hizmet verebilmesi için iş önlüğü temin edilmesi konusundaki yardımına teşekkür ediyoruz” dedi.

Programda daha sonra ilimizdeki lokantacı, dönerci ve kafeterya işletmecilerine iş önlükleri dağıtıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevş... - 8 yıl önce
belediyenin görevi mi önlük dsğıtmak parasını cebinden mi verdi ünver
Avatar
fib haber dikkatine - 8 yıl önce
şu dönerci esnafı neden eti koyarken tartarak vermiyor ekmeğin içine eti yayıyor ama 50 gram mı 100 gram mı bilmiyoruz lütfen halkın sesi olarak bu konuyu ırgalamanızı istiyorum