banner461

Nevşehir de Protokol Bayramlaştı

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde, şehir genelindeki siyaset,iş dünyası sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirdi.

banner15
Nevşehir de Protokol Bayramlaştı
08 Ağustos 2013 Perşembe 22:50

banner517
banner134

 NEVŞEHİR’DE PROTOKOL BAYRAMLAŞTI

 

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde  düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde, şehir genelindeki siyaset,iş dünyası sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirdi.

 

Nevşehir Valisi Mehmet  Ceylan,  AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, İl Jandarma Komutanı Jandarma  Kd. Albay  Dursun Ertuğrul, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları,siyasi partilerin temsilcileri ile sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve   vatandaşlar  bayramlaştı.

 

Bayramlaşmak için Hanım Konağı bahçesine gelen konuklara Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramların yapıldığı geleneksel bayramlaşma töreni, yaklaşık  1 saat süre ile devam etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandas - 8 yıl önce
sayın valim sayın belediye baskanım eski hastane mevkine yapılmakta olan belediye binası kompleksi calsımaları cok toz olmakta goruntu ve cevre kırlılıgı ile birlıkte saglıgıda tehdit etmekteditr calısma yapılan alan sulanarak olası goruntu cevre ve saglık yonunden olumsuz ortam kaldırlırsa vatandas olarak memnun oluruz