banner461

Nevşehirde Lokanta Ve Dönerci Ustalarına İş Gömleği

Nevşehir’de lokanta çalışanları ile dönerci ustalarının daha hijyenik ortamda çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla Nevşehir Belediyesi tarafından özel olarak yaptırılan iş gömlekleri , Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından Nevşehir Kahvehaneciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Necati Daşlıca’ya teslim edildi.

banner15
Nevşehirde Lokanta Ve Dönerci Ustalarına İş Gömleği
13 Ağustos 2013 Salı 11:51

banner517
banner134

 Şehir merkezinde faaliyet gösteren lokantacılar ile dönerci ustalarının daha hijyenik bir ortamda çalışma yapmalarına yardımcı olunması amacıyla bir süre önce Nevşehir Belediyesi tarafından özel olarak yaptırtılan iş gömlekleri AK Parti Nevşehir Milletvekilleri  Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in de hazır bulunduğu bir törenle Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından Nevşehir Kahvehaneciler ve Lokantacılar Odası  Başkanı Necati Daşlıca ve Oda Genel Sekreteri Fikret Yüksel’e teslim edildi.

Belediye Başkanı Hasan Ünver, gıda alanında faaliyet gösteren lokantacılar ile döner ustalarının yürüttükleri hizmetlerin daha hijyenik bir ortamda sürdürülmesine yardımcı olunması amacıyla özel iş gömleklerinin yaptırıldığını belirtti. Önümüzdeki günlerde de şehir merkezinde faaliyet gösteren kahvehanelerde de elle bardak yıkamanın önüne geçilmesi amacıyla da bardak yıkama cihazlarının alımına yönelik olarak da Nevşehir Belediyesi tarafından bir çalışmanın da yürütüldüğünü belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 8 yıl önce
dağıtılacak malzemeyi başkan cebinden alıp dağıtıyorsa mesele yok ama kamu parası ile yapılıyorsa bu işler birgün gelir hesabını sayıştay sorar
Avatar
sym - 7 yıl önce
sayın baskanım size rakip olucak adam yok bu odada
Avatar
kapadokya - 7 yıl önce
sayın necati daşlıca tesekkur ederız calısmalarınızdan tekrar sızı secmek ıstıyoruz