banner461

Nevşehirli Selda Grosse'nin kimliği barajda bulundu!

Esrarengiz bir şekilde 2 Ağustos 2012 tarihinde Nevşehir'de kayıp olarak aranan Selda Grosse'nin kimliği 4 yıl sonra barajda bulundu!

banner15
19 Ekim 2016 Çarşamba 17:28

banner517
banner134
Müge Anlı'nın hazırlayıp sunduğu ve atv ekranlarında bir fenomen haline gelen Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi hergün atv'de sizlerle buluşmaya devam ediyor!
Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

4 yıl sonra barajda bulundu!

Esrarengiz bir şekilde 2 Ağustos 2012 tarihinde Nevşehir'de kayıp olarak aranan Selda Grosse ve Tunç Boztepe Dosyası Yeniden aralandı.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğünden edindiğimiz bilgilere göre Eylül 2016 tarihinde Selda Grosse nin olduğu iddia edilen nüfus cüzdanı bulundu. Bunun üzerine Mersin'den özel Balık adamlar getirilerek arama çalışması başlatıldı. Özellikle suların çekilmesiyle bu alanda yapılan aramalardan bir sonuç elde edilemedi. Selda Grosse ye ait olduğu iddia edilen nüfus cüzdanı laboratuara gönderildi.

Avanos Derinöz mevkiinde bulunan bağevlerinde 2 Ağustos 2102 tarihinde akşam ailece yaptıkları pikniğin ardından arabalarıyla birlikte kaybolan ve o günden bugüne aradan geçen 4 yılı aşkın süredir bir haber alınamayan Tunç Boztepe ve Selda Grosle'nin dosyası ''Müge Anlı ile Tatlı Sert'' programında yeniden açıldı.

Kayıplar Boztepe ve Grosle’nin dosyasının yeniden açılmasına ise geçtiğimiz günlerde yaşanan bir gelişme yol açtı. Bayramhacılı baraj gölünde Selda Grosle’nin kimliğinin su yüzüne vurması ile emniyet yetkilileri de olayla ilgili yeniden çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Programda yapılan yorumlara göre kimliğin buraya kasten atılabileceği ya da su altında bulunan arabadan su yüzüne çıkabileceği gibi yorumlar yapıldı.
Bu gelişmenin kayıplarla ilgili sürecin ilerlemesinde yeni bir basamak olduğu ve sonuca oluşılmasında büyük katkı sağlayacağı belirtiliyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.