banner461

NEVÜ’de “1. Okuma Şenliği” ve Kitap Bağışı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) akademik ve idari personel ile öğrencileri “1. Okuma Şenliği”nde kitap okuyup, Siirt Eruh İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesi için kitap bağışında bulundular.

banner15
NEVÜ’de “1. Okuma Şenliği” ve Kitap Bağışı
12 Aralık 2018 Çarşamba 11:30

banner517
banner134

NEVÜ Lojistik ve Gelişim Kulübü, Okuma Kulübü, Sosyal Sorumluluk Kulübü, İzcilik Kulübü ile Tarih ve Kültür Topluluğu tarafından kitap okuma alışkanlığını arttırmaya yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla “1.Okuma Şenliği“ düzenlendi. NEVÜ Kültür ve Kongre Merkezinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlikte bir araya gelen akademik ve idari personel ile öğrenciler, yanlarında getirdikleri kitapları hep birlikte okudular.

Her zaman ve her yerde kitap okunabileceği fikrini bireylere aşılamak için düzenlenen etkinlikte, amaçların daha çok kişinin daha fazla kitap okumasını sağlamak olduğuna dikkat çeken NEVÜ Kulüp ve Topluluk üyeleri, bu tarz etkinliklere devam edeceklerini belirttiler.

Okul Kütüphanesi İçin Kitap Bağışında Bulundular

Okuma şenliğine katılanlar ayrıca, NEVÜ Tarih ve Kültür Topluluğu öncülüğünde ve Okuma Kulübü, Sosyal Sorumluluk Kulübü, Lojistik ve Gelişim Kulübü, İzci Kulübü ile Sosyoloji Topluluğunun destekleriyle Siirt Eruh İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesine gönderilmek üzere düzenlenen kitap bağış kampanyasına yanlarında getirdikleri kitapları bağışlayarak destek oldular.

Kitap Okuma Şenliği, Grup Tali’nin verdiği konser ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.