Nevşehir Valisi Ali Fidan Haberleri

Nevşehir Valisi Ali Fidan haberleri ve güncel Nevşehir Valisi Ali Fidan gelişmeleri, Nevşehir Valisi Ali Fidan ile ilgili tüm video, Nevşehir Valisi Ali Fidan fotoğrafları ve Nevşehir Valisi Ali Fidan haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Nevşehir il Temsilciliği ve Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) ziyaret etti.

Turizm

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kapadokya Bölge Temsil Kurulunu ziyaret etti.

Nevşehir

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir’in Gülşehir İlçesinde faaliyet gösteren Doğa Tohumculuk A.Ş Fabrikası ve Ar-Ge merkezinde incelemelerde bulundu.

Nevşehir'de Bugün

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığını ziyaret etti.

Çevre

Nevşehir Valisi Ali Fidan'ın başkanlığında ve ilgili kurumların yöneticilerinin katılımıyla toprak koruma kurulu toplantısı yapıldı.

Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, kurum ziyaretleri kapsamında, AHİLER Kalkınma Ajansını (AHİKA) ziyaret ederek yürütülen faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yerel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, 26 Ocak Dünya Gümrük günü nedeniyle Nevşehir Gümrük Müdürü Mehmet Yıldız ve beraberindeki personeli makamında kabul...

Yerel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren OMS Otomotiv Yedek Parça fabrikasını ziyaret etti.

Nevşehir'de Bugün

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Valisi Ali Fidan ile birlikte karne sevincine ortak olduğu öğrencilere karne dağıttı.

Yerel

Türk Kızılayı Genel Sekreteri Murat Ellialtı ve beraberindeki heyet, Nevşehir Valisi Ali Fidan’ı makamında ziyaret etti.

Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanlığını (NEVESOB) ziyaret etti.

Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla TBMM’de gerçekleştirilen programa katıldı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu