Urgup belediyesi Haberleri

urgup belediyesi haberleri ve güncel urgup belediyesi gelişmeleri, urgup belediyesi ile ilgili tüm video, urgup belediyesi fotoğrafları ve urgup belediyesi haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Magazin

Kapadokya Afweu Fashion Week, "Moda ve Kültür Haftası" Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde 01- 04 Ağustos 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Yerel

Ürgüp Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve polis ekipleri, Cuma namazı öncesi cami önleri ve yoğun bölgelerde dilencilere yönelik operasyon düzenledi.

Yerel

Ürgüp Belediyesi, ilçe meydanında uygulamaya aldığı ücretsiz ve güvenilir kablosuz internet hizmetini vatandaşların hizmetine sundu.

Yerel

Ürgüp Belediyesi tarafından, Kültürel zenginliği artırmak, sanatsal etkinlikleri yaygınlaştırmak amacıyla Kültür ve Sanat Akademisi kuruldu.

Kültür

Kore Kültür Merkezi organizasyonuyla, ‘K- Kültür festivali’ Kore’nin ünlü sanatçıları ve çeşitli Kore kültür etkinlikleriyle 29 Haziran 2024’te Ürgüp’te

Yaşam

Ürgüp Belediyesi, gönüllere manevi huzur veren ve Hz. Muhammed (S.A.V)'in Allah'ın huzuruna çıktığı Miraç gecesi için özel anma programı düzenledi.

Yerel

Ürgüp Belediyesi, gönüllere manevi huzur veren ve Hz. Muhammed (S.A.V)'in Allah'ın huzuruna çıktığı Miraç gecesi için özel anma programı düzenleyecek.

Yerel

Ürgüp Belediyesi tarafından, Üç ayların başlangıcı dolayısıyla düzenlediği ‘Sonsuzluk Kervanı' programıyla duygu dolu bir gece yaşattı.

Nevşehir'de Bugün

Ürgüp'te Mübarek 3 aylar özel programı 5 Ocak 2024 Cuma günü saat 20:00'de Ürgüp Sinema salonunda gerçekleştirilecek.

Yerel

Ürgüplü hayırsever Fevzi Yıldız ile Ürgüp Belediyesi katkılarıyla yapımına başlanan Sucuzade Camii ve Külliyesinin temel atma töreni düzenlendi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu