Vali Fidan Haberleri

Vali Fidan haberleri ve güncel Vali Fidan gelişmeleri, Vali Fidan ile ilgili tüm video, Vali Fidan fotoğrafları ve Vali Fidan haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Nevşehir il Temsilciliği ve Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) ziyaret etti.

Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, kurum ziyaretleri kapsamında, AHİLER Kalkınma Ajansını (AHİKA) ziyaret ederek yürütülen faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Nevşehir

Nevşehir Valisi Ali Fidan, kurum ziyaretleri kapsamında, Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğünü ziyaret ederek yürütülen faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi...

Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek gerçekleştirilen 2024 yılında çalışmalar hakkında detaylı brifing aldı.

Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, 2017 yılında Diyarbakır'da teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit düşen Polis Memuru Furkan Demir’in Mevlit programına katıldı.

Yerel

Türk Kızılayı Genel Sekreteri Murat Ellialtı ve beraberindeki heyet, Nevşehir Valisi Ali Fidan’ı makamında ziyaret etti.

Medya

Nevşehir Valisi Ali Fidan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen özel bir kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Nevşehir'de Bugün

Türkiye Yüzme Şampiyonasında altın madalya kazanan Alperen Koyutürk ve ailesi Nevşehir Valisi Ali Fidan'ı makamında ziyaret etti.

Genel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla TBMM’de gerçekleştirilen programa katıldı.

Yerel

Nevşehir Valisi Ali Fidan başkanlığında, 2023 yılı "il genel değerlendirme ve istişare" toplantısı gerçekleştirildi.

Sağlık

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Yılbaşı akşamında Nevşehir Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yerel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu