Eroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Hayırsever İş İnsanı Yaşar Eroğlu, Sıla-i Rahim kapsamında geldiği memleketi Nevşehir'de bir dizi ziyaretlerde bulundu. 

Yuvalı iş insanı Hüsnü Öncül'ünde eşlik ettiği ziyaretlerde NEVBİAD Yönetim Kurulu üyesi hayırsever iş insanı Yaşar Eroğlu sırasıyla, Nevşehir Valiliği ve Türk Kızılay'ı Nevşehir Şubesini ziyaret etti.

Eroğlu'dan Vali Fidan'a Hoş Geldin Ziyareti

Eroğlu ilk olarak Nevşehir'in yeni Valisi Ali Fidan’a hayırlı olsun ve nezaket ziyaretinde bulundu. 

Görüşmede karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Ziyaretle ilgili konuşan Eroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Hayırsever İş İnsanı Yaşar Eroğlu, “Her zaman Nevşehir'imiz ve ülkemiz üzerine fayda sağlayacağımız tüm proje, etkinlikve organizasyonlarda bulunmak istediğimizi kendilerine arz ettik.  Sayın Valimize kabulü ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarından başarılar dileriz." dedi.

Eroğlu'dan Nevşehir Kızılay'a çıkarma...

Hayırsever iş insanı Yaşar Eroğlu daha sonra Türk Kızılay'ı Nevşehir Şubesini ziyaret ederek Kızılay Nevşehir İl Merkezi Başkanı Ercan Civelek ile görüştü.

Eroğlu, Türk Kızılayı’nın hem ulusal hem uluslararası boyutta birçok yardım faaliyeti yaptığını belirterek, kızılay bilincinin artırılması yönündeki tüm çalışmaları desteklediğini ifade ederek Başkan Ercan Civelek ve Şube gönüllülerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kızılay Nevşehir İl Merkezi Başkanı Ercan Civelek'te, Nevşehirli hayırsever iş insanı Yaşar Eroğlu'nun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek memleketimize destek ve katkıları sebebiyle kendilerine teşekkürlerini ifade etti.

Başkan Civelek günün anısına İş İnsanı Eroğlu2na hediye takdiminde bulundu.