Anakara temasları hakkına bilgiler veren AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Milletvekillerimiz Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’i ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret ettiklerini kaydetti.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün, Emre Çalışkan ve İl Başkanı Ali Kemikkıran, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Süleyman Şahin’i makamında ziyaret ederek Nevşehirle ilgili istişarelerde bulundular.

AK Parti Nevşehir heyeti adına açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran; "Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndayız. Nevşehir heyeti olarak Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ettik. “İlimiz genelinde devam eden yatırımları ve planlanan projeleri istişare ettik. Misafirperverliklerinden dolayı Sayın Doç. Dr. Süleyman Şahin’e teşekkür ediyorum." dedi.

Nevşehir heyetinden Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’a ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün, Emre Çalışkan ve İl Başkanı Ali Kemikkıran Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş ile Nevşehir üzerine bir süre görüşen AK Parti heyeti adına açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran;"  Diyanet İşleri Başkanlığımız’dayız. Nevşehir heyeti olarak Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş‘ı ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.