banner461

Lezzetli ve Doyurucu Köpek Mamaları

Köpeğinizin sağlıklı gelişimine destek vermek için mutlak suretle beslenmesine öncelik vermeniz gerekmektedir.

banner15
Lezzetli ve Doyurucu Köpek Mamaları
01 Ağustos 2017 Salı 11:12

banner517
banner134
Köpeğinizin sağlıklı gelişimine destek vermek için mutlak suretle beslenmesine öncelik vermeniz gerekmektedir. Bu noktada İhtiyacı olan besin değerlerine sahip kuru mamaları tercih edebilirsiniz. Zengin besin değerleri ve protein oranları ile kilo aldırmadan dengeli beslenmesine olanak tanıyan bu mamalar enfeksiyonların önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Aynı içeriğe sahip mamalar farklı kilolarda paketlenerek kullanıcılarına farklı seçenekler de sunmaktadır. Köpek mamaları çeşitleri yavru köpekler, genç köpekler, orta ırk köpekler, yetişkin köpekler ve büyük ırk köpekler şeklinde farklı özelliklere sahiptir.  Yüksek protein değerlerine ve yağ miktarına sahiptir. Hem vitamin hem de mineral içeren bu mamalar, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Köpeğinizin yaşına ve cinsine en ideal mamayı damak zevkinden ilham alarak tercih edebilirsiniz.

Latex Köpek Oyuncakları
Köpek oyuncakları kullanarak minik dostlarınızın keyifli dakikalar geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Köpeğinizin eğlenirken, eğitici oyuncaklar ile zeka gelişimine katkı sağlayabilecek bu oyuncaklar kemik figürleri ve ya peluş oyuncaklar değerlendirilebilmektedir. Bunun yanı sıra latex ve vinil oyuncaklar da kullanılabilmektedir.  Bunun yanı sıra ödül oyuncağı adı da verilen bu oyuncaklar ile köpeğinizi eğitirken ödül de verebilirsiniz. Köpeklerin oyuncaklara olan ilgisi herkes tarafından bilinmektedir. Bu sayede hem eğlenebilecek hem de eğitici ve yaratıcı süreçler geçirmiş olacaktır. Oyuncakların rekleri ve yapıları da dikkatlice seçilmelidir. Yutulabilecek ve köpeğinizin boğazına kaçabilecek oyuncaklardan uzak durulması gerekmektedir.  Minik dostlarınızın en eğlenceli oyuncaklar ile buluşması için online alışveriş aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Reflex Köpek Maması İçerikleri
Reflex köpek maması köpek mamaları markaları arasından en seçkin markalardan bir tanesidir. Hem kuzulu hem de pirinçli mamalar severek tüketilmektedir. Kuzu etli, sebzeli yahut pirinçli mamalar, birinci sınıf malzemeler ile üretilmektedir. Köpeğinizin damak zevkine de oldukça uygun olan bu mamaları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Reflex markasının zengin içeriğe sahip birçok çeşidi farklı boy ve ağırlıklarda paketlenmektedir. Kaliteli köpek mamaları arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız Reflex mamaları değerlendirebilirsiniz. Bu sayede köpeğinizin ırkına ve yaşına uygun mamayı değerlendirebilirsiniz. Doğru köpek mamasının seçilmesi oldukça önemlidir. Hal böyle olunca mamalarda hem besin değeri hem de lezzet aranmaktadır. Köpek mamasında seçim yaparken yaş ve ırkı mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.