banner461

İl Müdürü İlhan Temel'in oğlu dünya evine girdi

Uşak İşkur İl Müdürü İlhan Temel'in oğlu Buğra Temel ile Yeşim Feralan düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

banner15
İl Müdürü İlhan Temel'in oğlu dünya evine girdi
16 Eylül 2020 Çarşamba 17:02

banner143
banner134

Nevşehir'de uzun yıllar görev yapan değerli hemşehrimiz Uşak İşkur İl Müdürü İlhan Temel'in oğlu Buğra Temel ile Yeşim Feralan düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Feralan ve Temel ailelerinin biricik evlatları Yeşim ve Buğra Temel çifti düzenlenen göz kamaştırıcı nikah töreniyle dünya evine girdi.

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Nar kasabası Greenland Düğün Salonu bahçesinde gerçekleştirilen nikah törenine katılan davetliler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ateşleri ölçülerek, maske kontrolü ve sosyal mesafeye dikkat edilerek içeri alındı.

Yine Koronavirüs tedbirleri kapsamında çiftin yakın eş dost ve akrabalarının katıldığı Nikah töreninde Yeşim ve Buğra Temel çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Davetlileri kapıda karşılayan Feralan ve Temel aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler.   

Nikah töreni sonrası aile büyükleri adına açıklamada bulunan Uşak İşkur İl Müdürü İlhan Temel; "Bu güzel günümüzde evlatlarımızın nikah töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm eş, dost, akraba ve yakınlarımıza teşekkür ederiz." dedi.

Günün kahramanları Yeşim ve Buğra Temel çiftide, "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz" dediler.

Gazeteci Fikret Çapacı'nın başarılı sunumları eşliğinde toplamda 1 saat süren nikah merasimi ile dünya evine giren genç çiftimize, iki cihan saadeti diliyoruz.‬

FİB Ajans ve Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

nevsehirorganizayon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.