MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir'de ‘Gel Komşum Muhabbete’ başlıklı  programlarına hızlı bir başlangıç yaptı.

MHP’lı Kılıç, Avanos'taki komşularını kendi evine davet ederek çaylı pastalı sohbet yaptı.

‘Gel Komşum Muhabbete’ başlıklı ziyaretler kapsamında Avanos'ta komşularıyla bir araya gelen Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, "Gel Komşum Muhabbete diyerek Avanos’ta komşularımla buluştum. Davetime icabet ederek beni kırmayan, evimi şereflendiren komşularıma çok teşekkür ediyorum. Dertleştik, sohbet ettik, gülüştük. En kötü günümüz böyle olsun" dedi.

İlerleyen günlerde de Mahallelerimizde, apartman ve sitelerde gerçekleştirilecek buluşmaların, kimi zaman hususi ev ziyaretleri kimi zaman da birkaç hanenin bir araya geleceği mütevazı toplantılar şeklinde olacağını aktaran Kılıç, “‘Gel Komşum Muhabbete’ ziyaretlerinin sohbet gündeminde, ekonomik sorunlardan iç politikaya, uluslararası ilişkilerden terörle mücadeleye, Cumhur İttifakı’nın başarılarından muhalefetin ahval-i perişanına kadar bütün hususlar yer alacaktır.” dedi.