AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, ilk olarak Avanos ilçesine bağlı Çalış kasabasını ziyaret ederek burada muhtar ve belde sakinleriyle bir araya geldi. Kasaba halkının sorunlarını dinleyen, onlarla sohbet eden Çalışkan, esnaflara da işlerinde bol kazançlar diledi.

Milletvekili Çalışkan'a, Çalış Belediye Başkanı Kazım Yılmaz, Kalaba Belediye Başkanı Erdal Yorgancı ve Özkonak Belediye Başkanı Abdulkadir Macid eşlik etti.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, "Çalış Beldemizdeyiz. Çalış Belediye Başkanımız Kazım Yılmaz’ın ev sahipliğinde, Hacıbektaş İlçe Başkanımız Dursun Çalışkan, Kalaba Belediye Başkanımız Erdal Yorgancı ve Özkonak Belediye Başkanımız Abdulkadir Macid’in katılımı ile hemşehrilerimizle buluştuk. Her zaman hemşehrilerimizin yanındayız. Onların sorunlarını, sıkıntılarını, ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz. ." dedi.

Daha sonra Kalaba kasabasını ziyaret eden Milletvekili Çalışkan; "Kalaba Beldemizdeyiz. Kalaba Belde Başkanımız Bülent Aslan ,Kalaba Belediye Başkanımız Erdal Yorgancı ve Çalış Belediye Başkanımız Kazım Yılmaz İle birlikte Kalaba Belediyemizi ziyaret ettikten hemen sonra hemşehrilerimiz ile buluşmaya, kucaklaşmaya devam ediyoruz." dedi.