banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, tarihi anı TOGG’u böyle paylaştı!

Dünyanın izlediği Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG açılışına katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, tarihi anı böyle paylaştı!

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, tarihi anı TOGG’u böyle paylaştı!
09 Kasım 2022 Çarşamba 18:35

banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile birlikte Togg Gemlik Kampüsü Açılış Törenine katılan Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Proje İmam Hatip Lisesi Teknofest takımı kız üyeleri öğrencileri tarihe tanıklık etmenin gurur, mutluluk, heyecan ve onurunu yaşadılar.

TOGG ile çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Türkiye Yüzyılı tanıtımının ardından şimdi de Yerli ve Milli Otomobilimiz, göz nurumuz Togg’un açılışındayız. Hayal gibi ama gerçek!" dedi.

61 yıl sonra gerçekleşen hayal!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Ne büyük gurur, ne büyük bir mutluluk. Nevşehir'den gelen kız öğrencilerimizle birlikte tarihi anlara şahitlik ediyoruz. Onlar bu vizyonu daha da ileriye taşıyacaklar inşallah." dedi.

TOGG'un açılış töreni öncesi günün anısına üzerine imzasını atan AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz yanında "Nevşehir" ibaresi eklemeyi unutmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.