Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Harun Öcal ve Sendikanın Üniversite Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.  

Şube Başkanı Harun Öcal ve beraberindeki Üniversite Yönetim Kurulu Üyeleri NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret ederek Nevşehir İl genelinde ve NEVÜ’de yürüttükleri sendikal faaliyetler hakkında kendilerine bilgi verdi. Başkan Öcal ve heyet ayrıca Rektör Aktekin ve yönetimine üniversite görev yapan tüm akademik ve idari personelin istek ve taleplerinin yanı sıra özlük haklarının karşılanmasına yönelik yapmış oldukları objektif ve hakkaniyetli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Öcal ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Rektör Aktekin ise, üniversite olarak tüm personelin kanunlar ve mevzuatlar nezdinde haklarının korunması, iyileştirilmesi ile birlikte istek ve taleplerinin karşılanmasına büyük önem verdiklerini söyledi.

Ziyaretlerinde ayrıca yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunan heyet, Rektör Aktekin ile bir süre görüştü.