Nevşehir Güzelyurt mahallesi 217. sokakta yaşayan vatandaşların yol isyanına Belediye son verdi. Sürekli kazaların yaşandığı 212 yol ve 217 birleşimi kavşakta hız kesici kasis yerleştirildi.

Nevşehir Belediyesi vukuatlı noktaya hız kesici kasis yerleştirdi

Nevşehir Güzelyurt mahallesi sakinleri, 217.sokakta araçların çok hızlı seyretmesi nedeniyle uzun süredir tedirginlik yaşıyordu. Herhangi bir kaza yaşanmaması ve herkesin güven içinde olması için belediyeden, Güzelyurt mahallesi 217.sokak 3 yol ağzı kavşağında hız kesici kasisler yerleştirilmesini isteyen mahalle sakinlerinin bu talebi yerine getirildi.

Nevşehir Belediyesi ekipleri, çok sık kazanın yaşandığı 217. sokağa hız kesici kasisler yerleştirdi.

NEVŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞIN ÇAĞRISINA KAYITSIZ KALMADI

Güzelyurt mahallesi sakinleri, 217.sokakta araçların hızlı geçmesini engellemek için istedikleri kasislerin yerleştirilmesi nedeniyle başta Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konu hakkında açıklamada bulunan Güzelyurt mahallesi muhtarı Halit Yüncü, "Mahallemizde kazalara davetiye çıkartan ve yapılmasını talep ettiğimiz 217. sokakta Nevşehir Belediyesi ve Makina ikmal Müdürlüğümüz tarafından gerekli önlem alınmıştır. Mahalle sakinlerinin talebine kayıtsız kalmayan başta Nevşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Savran beye, Başkan Yardımcısı Furkan Feralan beye, birim müdürlerine ve tüm personeline Mahalle Muhtarı olarak teşekkür ediyorum. Ve yine özellikle bizim sesimiz gözümüz olarak FİB Haber'e şahsım ve mahallem adına çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Bizde FİB Haber Merkezi olarak, Mahalle sakinleri ve mahalle muhtarının çağrısına kayıtsız kalmayan Nevşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz.