Nevşehir Özel Öğretim Kursları ve Kişisel Gelişim Kursları Derneği (Kurs-Der Nevşehir) Başkanı Mehmet Eravcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Kurs-Der Nevşehir Başkanı Mehmet Eravcı ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ifade eden Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nevşehir'e katkı sunmak için ve eğitim standartlarını yükseltme hedefiyle geldiğini belirtti. İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, Nevşehir'in eğitim alanında duyduğu ihtiyaçları bildiğini söyleyerek eğitimdeki paydaşların  sağlayacağı desteği önemsediğini vurguladı.

Kurs-Der Nevşehir Başkanı Mehmet Eravcı'da, nazik kabullerinden dolayı teşekkürlerini belirterek "ilimizde eğitim çıtasının yükseltilmesi, yarınımız geleceğimiz öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası başarısı için atılacak tüm olumlu adımlara destek vermeye hazırız" dedi.

Eravcı, "Nevşehir Kurs-Der olarak tüm çabalarımız ve sorumluluğumuz eğitim çalışanları ve öğrencilerimizdir" ifadelerini kullanarak İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'ya muvaffakiyetler diledi.