banner461

Nevşehir Valisi Aktaş Basın Mensuplarıyla Buluştu

Nevşehir valisi İlhami AKTAŞ, Nevşehir basın mensuplarıyla valilik toplantı salonunda bir araya geldi.

banner15
Nevşehir Valisi Aktaş Basın Mensuplarıyla Buluştu
22 Şubat 2017 Çarşamba 16:51

banner517
banner134
Nevşehir valisi İlhami AKTAŞ, Nevşehir basın mensuplarıyla valilik toplantı salonunda bir araya geldi.

Nevşehir valisi İlhami AKTAŞ’ın başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ ve Nevşehir de görev yapan basın mensupları katıldı.

Toplantıda; 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması süreci için alınan tedbirler ve ilimizde yürütülen çalışmalarla ilgili basın mensuplarını bilgilendirerek onlarla istişarede bulundu.

Halk oylamasının huzur ve güven ortamında tamamlanması için gerekli emniyet tedbirlerinin alındığını kaydeden Vali AKTAŞ, "16 Nisan’da yapılması kararlaştırılan halk oylaması nedeniyle sürecin huzur ve güven içinde tamamlanmasını sağlayacak tedbirleri aldık. Süreçle ilgili yasal gereklilikler hususunda siyasi parti il temsilcileri ve diğer kurum ve kuruluş temsilcileri ile bir araya gelerek bilgilendirme yapacağız."dedi.

Ayrıca, Vali AKTAŞ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çeşitli ülkelerden çocukların katılımıyla 39.'su Nevşehir’de yapılacak "Uluslararası Çocuk Şenliği”nin de halk oylaması nedeniyle daha önce belirlenen 16 Nisan tarihi yerine 18 Nisan'dan itibaren başlayacağını bildirdi.

Toplantının devamında, İl Sağlık Müdürü Rahim ÜNLÜBAY tarafından basın mensuplarına Nevşehir’de madde bağımlılığı ile mücadele ve rehabilitasyon çalışmalarının yapılacağı Sağlık Yaşam Evi hakkında da bilgiler verildi.

Toplantı, Vali AKTAŞ, gazetecilerin sorularını yanıtlamasının ardından sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.