Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Spor Branşları, Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.


Başvurular 08 – 14 Mayıs 2023 tarihleri arasında eğiticiler tarafından şahsen www.edu.gsb.gov.tr adresinden yapılacaktır.

Eğitici/antrenörler, eğitici başvurularını şahsen www.edu.gsb.gov.tr adresinden yapacak olup, yönlendirmeye ihtiyaç duyduklarında ilgili web sitesindeki başvuru kılavuzundan yararlanabilirler. 

Başvuruda bulunan tüm eğitici/antrenörlerin başvuru sürecinde yaşayacakları tüm aksaklıklarda sorumluluk kendisine aittir.
Hali hazırda eğitici/antrenör olarak görev yapmakta olanların ve eğitici havuzunda bulunan tüm eğitmenlerin de yeniden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Hali hazırda üzerinde kurs görevi bulunan eğitici/antrenörlerin kurs süreleri tamamlanana kadar görevlerine devam etmeleri ve 11 ayı geçmemek üzere SGK iş ve işlemlerinin devam etmesi sağlanacaktır.

Başvuru sonucunda değerlendirmesi olumlu görülen ve ihtiyaç halinde ilgili branşta çalışacak antrenör/eğiticilerin sisteme yükledikleri belgelerin asıllarını işe başlangıç sırasında ibraz etmeleri gerektiğinden ve başvuru süresi dolduğunda güncelleme yapılamayacağından bu hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ek-3 Spor Branşları İstenilen Belgeler 04.05.2023.docx

Ek-4 Gençlik Branşları İstenilen Belgeler 04.05.2023.docx