MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Musa Şevik ile birlikte Nevşehir Lisesi'ni ziyaret eden Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, Türkiye’nin en büyük dijital eğitim platformu Ülkü Ocakları Uzaktan Eğitim Merkezi (ÜOUZEM) projesini öğrencilere dağıttı. 

MHP Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, "Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Türk gençliğine armağanı olan Türkiye’nin en büyük dijital eğitim platformu Ülkü Ocakları Uzaktan Eğitim Merkezi projesini 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının başlaması sebebiyle Nevşehir Lisemizdeki öğrencilerimize dağıttık. 

Ülkü Ocaklarımızın geliştirdiği bu proje sayesinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise; LGS, YKS ve KPSS sınav kapsamına uygun içerikleriyle, binlerce ders videosuyla zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın birçok içeriğiyle gençlerimizin eğitim hayatına katkı sunacağına inanıyorum" dedi.

Milletvekili Kılıç, "UOUZEM’i Nevşehirli gençlerimiz Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanımız Musa abilerinden temin edebilirler." dedi.