Nevşehirli vatandaşlar Merkez üssü Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler nedeniyle oluşan tahribatın izlerini silmek için eldiven, mont, bot, bere, çocuk giysisi, tüplü katalitik soba, tüp, yatak, battaniye, powerbank, çocuk bezi, çocuk maması, temizlik malzemesi, kuru gıda gibi yardım malzemelerini hergün saat: 18:00'e kadar Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor salonundaki görevlilere teslim ediyor.

Haydi Nevşehir! Yardım kampanyamız devam ediyor...

Nevşehir Valiliği aracılığıyla teslim alınan aynî yardımlar spor salonunda ayrıştırılarak, AFAD İl Müdürlüğü tarafından deprem bölgesine ulaştırılmak üzere toplanıyor.  Toplanan yardımlar Nevşehir Valiliği tarafından tahsis edilen araçlarla deprem bölgesine ulaştırılmaya devam ediyor.

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ.

Depremzedelerimiz için yürütülen kampanyada ihtiyaç listesini güncelleyen Nevşehir Valiliğinden yapılan açıklamada; "Değerli hemşehrilerimiz; Afet bölgelerindeki depremzede vatandaşlarımız için yardım kampanyamız devam etmektedir.  AFAD tarafından açıklanan öncelikli ihtiyaçları saat 18:00’a kadar Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonuna teslim edebilirsiniz." dedi.