Genç Nevşehirliler Derneği, Nevşehirli olan ve Ankara'da üniversite kazanan öğrencilerle 12. geleneksel kahvaltı programında bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Nevşehir Belediye Başkanız Dr. Mehmet Savran'da eşlik etti. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan; "Ankara'da okuyan Nevşehirli öğrenci kardeşlerimizle kahvaltıda bir araya geldik. Her biri Nevşehirimizin geleceği olan değerli kardeşlerimle sohbet edip, hemhal olduk. Bu güzel programda bizi yalnız bırakmayan Nevşehir Belediye Başkanız Dr. Mehmet Savran, programı organize eden Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca'ya, kapılarını bize açan, ev sahipliği yapan Keçiören Belediye Başkanımız Turgut Altınok 'a teşekkürlerimi sunarım. #NevşehirİÇİN çalışmaya devam..." dedi.

Genç Nevşehirliler Dernek Başkanı Ziya Ağca yaptığı açıklamasında; "Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Emre Çalışkan'ın ev sahipliğinde düzenlenen programa katılan Üniversiteli öğrencilerimize meslek tecrübesi ve hayat tecrübesi üzerine muhabbet eden Nevşehirlilerin buluşması oldukça verimli geçti.

Ankara’da faaliyetlerine devam eden Genç Nevşehirliler Derneği'mizin şimdiye kadar yapmış olduğu tecrübe paylaşımı ile gençlere ışık tutmaya devam ediyoruz. Bu manada ev sahipliği için Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Emre Çalışkan'a, katılımları için Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Savran'a ve destek veren ve emeği geçenlere katkılarından dolayı teşekkür ederiz. " dedi.