Dubai'de tedavi olan yaklaşık 3 ay süren tedavi sürecinin ardından Nevşehir'e dönen SMA hastası Yusuf Eren'den güzel haber var.

Gün geçtikçe sağlığına kavuşmak adına önemli gelişmeler kaydeden ve fizik tedavisi süren Yusuf Eren artık kısmen elini kolunu kaldırabiliyor, oturabiliyor.

Baba Yüksel Gostak, "Yusuf Eren'in fizik tedavi çalışmaları ile güçlenmesini hedefliyoruz." dedi.

21 Ekim Dünya Gazeteciler günümüzü minik yavrusu Yusuf Eren ile çektiği sürpriz video ile kutlayan baba Yüksel Gostak, FİB Haber Merkezine şu umut veren açıklamalarda bulundu; "Yusuf Eren'imizin güzel, kıymetli destekçileri; Dubai de ki tedavi sürecinin tamamlanmasının ardından kaslarının güçlenmesi için yavrumuzun Nevşehir'de fizik tedavisi devam ediyor. Allaha Hamd olsun. Yavaş yavaş güçleniyor. Bugünlerimize ve bugünleri görmemize vesile olan herkezden Allah razı olsun. Allah'ım umduklarınıza nail etsin." dedi.

Bebekler ve Çocuklar Ölmesin

Baba Yüksel Gostak, "Siyonist işgalci israilin Filistin'de ki saldırılarında hayatını kaybeden kardeşlerimiz için çok üzülüyorum. Özellikle o minicik bebeklerin ve çocukların katledişlerine yüreğimiz dayanmıyor. Sürekli dua ediyoruz. Allah onların yardımcıları olsun" diye konuştu.

Kırk Bin Kere Maşallah...