31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı’nın çalışmaları son sürat devam ediyor. 

Rasim Arı: "Az kaldı geliyoruz"

Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Nevşehir'deki bir düğün salonu toplantı salonunda vatandaşlar ve esnaf ile bir araya geldi, ilkeli ve vizyoner bir seçim çalışması yürüten Belediye Başkan Adayı Rasim Arı "Bizleri büyük bir coşku ve yoğun bir kalabalıkla karşılayıp, sözümüze ortak olan tüm Nevşehirli vatandaşlarıma teşekkür ederim. Nevşehiri yalnız seçim sürecinde değil, 1 Nisan’dan itibaren de karış karış gezmeye ve vatandaşlarimizla bir arada olmaya devam edeceğiz. Az kaldı geliyoruz” diye konuştu.

İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı seçime sayılı günler kala seçmene projelerini anlatabilmek adına büyük bir mücadele örneği ortaya koyuyor. Rasim Arı’nın vaatlerini ve  projelerini dinleyen vatandaşlar Nevşehirde yapılacak Vizyoner Belediyecilik çalışmalarının bir an önce başlamasını dilerken, 21 aylık belediye başkanlığı dönemde başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkan Adayı Rasim Arı’ya tam destek verdiklerini söylüyor. 7 den 70 ‘e tüm vatandaşların ilgisini çeken Rasim Arıya duyulan güven ve teveccüh ile 31 Martta iddiasını ortaya koyuyor.