banner461

Yeni Ürgüp Devlet Hastanesi İnşaaatında Sona Yaklaşıldı

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Ürgüp Devlet Hastanesinde rutin aylık toplantı yapıldı.

banner15
Yeni Ürgüp Devlet Hastanesi İnşaaatında Sona Yaklaşıldı
23 Eylül 2016 Cuma 12:16

banner517
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Ürgüp Devlet Hastanesinde rutin aylık toplantı yapıldı. Toplantıya Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Erkut Bayram, Mali Hizmetler Başkanı  Mustafa Güçlü ve Hastane yöneticileri katıldı. Toplantı sonrasın da inşaatı devam eden 50 yataklı yeni Ürgüp Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunuldu.

Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe “Hastane inşaatı  inceleme sonrası yeni hastane binasının toplamda 11.500 m2 üzerine kurulduğunu ve 8500 m2 kapalı alanı olacağını, inşaatın normal teslim tarihi olan 22 Nisan 2017 de bitirilmesinin beklendiğini, şu an itibari ile  %70’nin tamamlandığını bildirdi.

Ayrıca hastanenin donanımı için kasım ayında Ankara da Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunda bir planlama toplantısının yapılacağını ve tam donanımlı modern bir hastane binası olacağını ve Ürgüp’ümüzün sağlığına daha fazla ve daha nitelikli bir sağlık hizmeti sunacaklarını bildirdi.”Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet - 5 yıl önce
Diyaliz yeride olsug diyaliz hastam var tesekurler