banner461

Açıkgöz, Nevşehir Zahire pazarı esnaflarını ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, zahire pazarı esnaflarını ile bir araya geldi.

banner15
Açıkgöz, Nevşehir Zahire pazarı esnaflarını ziyaret etti
27 Eylül 2021 Pazartesi 12:43

banner517
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası tarafından düzenlenen geleneksel aşure etkinliğine katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz daha sonra zahire pazarı esnaflarını ile bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Milletvekili Yücel Menekşe, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Borsa Meclis Başkanı Mehmet Havalı ile birlikte zahire pazarında esnafları ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Pazartesi ile beraber Bismillah diyerek helal rızkının peşinde olan Zahire Pazarı Esnaflarımızı AK Kadrolarımız ile ziyaret ederek hasbihal ettik." dedi.

Aşure bereketini paylaştık…

Milletvekili Açıkgöz; " Nevşehir Ticaret Borsamız tarafından düzenlenen Aşure ikramına katılarak Nevşehir zahire pazarımızın kadim esnaflarıyla kucaklaştık. Programı düzenleyen başta Borsa Başkanımız İbrahim Salaş olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.