banner461

Açıkgöz: 'Yeni Yılımız Hayırlara Vesile Olsun'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner15
Açıkgöz: 'Yeni Yılımız Hayırlara Vesile Olsun'
31 Aralık 2020 Perşembe 18:43

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz mesajında şu ifadelerde bulundu; “2020 yılında dünya salgın hastalıkla mücadele ederken, Türkiye tek yürek olarak bu süreci başarıyla sürdürmektedir. Büyüme ve kalkınmamızın artarak devamını temenni ediyorum. Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada gücünü arttırarak 2023 hedeflerimize sağlam bir iradeyle ulaşacağımıza inancım tam. Teşkilatımız ve hemşehrilerimizle şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya, heyecanımızı da diri tutmaya devam edeceğiz. Yeni yıla yeni umut ve heyecanlarla girdiğimiz bu günlerde en büyük gayemiz, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek, şehrimiz ve ülkemizin istikbali için durmadan çalışmaktır.

2020 yılında özellikle sağlık çalışanlarımıza üstün gayretleri için teşekkür ediyoruz.

Kahraman milletimizin lideri, mazlumların gür sesi, masumların umudu Cumhırbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2021 senesinde de inşallah ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’ inancıyla çalışmaya, #GönülSeferberliği bilinciyle koşturmaya devam edeceğiz.

Yeni yılın hayırlara vesile olmasını diler, sağlıklı, huzurlu, bereketli, afiyetli günler dilerim. Selam ve dua ile...”

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK Parti Nevşehir Milletvekili
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.