banner461

Ak Parti Avanos İlçe Başkanlığına Ahmet Fatih Kesal Atandı

AK Parti Avanos İlçe Başkanlığı görevine AK Parti Genel Merkezi tarafından Ahmet Fatih Kesal atandı.

banner15
Ak Parti Avanos İlçe Başkanlığına Ahmet Fatih Kesal Atandı
30 Nisan 2016 Cumartesi 11:21

banner517
banner134
AK Parti Avanos İlçe Başkanlığı görevine AK Parti Genel Merkezi tarafından Ahmet Fatih Kesal atandı.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Genel Merkez tarafından yapılan istişareler ve mülakatlar sonucunda Ahmet Fatih Kesal’ın ilçe başkanı olarak atamasının yapıldığını söyledi.
Avanos ilçesinde misyonu ve vizyonu ile uzun dönemdir İlçe Başkanlığını yürüten Serkan Feralan’ınbüyük emeklerinin olduğunu söyleyen İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Feralan’ın İlçe Başkanlığı sürecinde Avanos’a önemli bir dinamizm kazandırdığını kaydetti.
Serkan Feralan’ın partinin bir neferi gibi çalışmasını sürdüreceğini dile getiren Tanrıver; “bir bayrak yarışı olarak yapılan bu değişimle Genel Merkezimizle yaptığımız istişareler sonucunda  AK Parti Genel Merkezi tarafından Avanos İlçe Başkanlığı görevine Ahmet Fatih Kesal getirilmiştir. Yeni Başkanımız Kesal’ın aynı kararlılık içerisinde AK Parti’yi zirvede tutacağına inanıyorum. Partimize ve Avanos’umuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Tanrıver, Kesal ve yönetimine her zaman olduğu gibi AK Parti Nevşehir İl teşkilatı olarak her türlü desteğin verileceğini belirterek, bu dönemde yapılacak çalışmalarda başarı temennisinde bulundu.  

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.