banner461

AK Parti'de genişletilmiş Ekim ayı il danışma meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen genişletilmiş Ekim ayı il danışma meclis toplantısı gerçekleştirildi.

banner15
AK Parti'de genişletilmiş Ekim ayı il danışma meclisi toplantısı yapıldı
18 Ekim 2021 Pazartesi 16:01

banner517
banner134

AK Parti'de genişletilmiş Ekim ayı il danışma meclisi toplantısına, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Belediye Başkanları, ilçe ve belde başkanları, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Teşkilatları, il genel ve belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, güven ve istikrar için yaklaşık 20 yıldır süren bu "AK yolculuğu" 2023 zaferiyle taçlandırarak 2053 ve 2071 hedeflerine Türkiye’nin ulaşması için çalışacaklarını söyledi.  

Önümüzdeki seçimlere gönül seferberliği ile gönül alma siyasetiyle gireceklerini kaydeden İl Başkanı Ali Kemikkıran, “Teşkilatlarımızda görev almış, partimize oy vermiş insanlardan gönlü kırılmış olanlar olabilir onların hepsine ulaşacağız ve her birinin yeniden gönlünü alarak eski yeni ayrımı yapmadan büyük ve güçlü Türkiye yolunda omuz omuza verip yeniden büyük bir mücadeleye başlayacağız. Bu saatten itibaren Liderimizin işaret ile inşallah 2023 yılında gerçekleştirilecek seçim için kollarımızı sıvamamız ve sahaya çok güçlü bir şekilde inmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Kapadokya Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı 2 şey çok kıymetli;

1- Müslümanların özgürce inançlarını yaşamalarını sağladı.

2-Milli iradenin tesisini sağladı.

Bay Kemal ise millet iradesini tehdit eden, yalan ve iftiralarıyla CHP’den öte ; doktorların sorunu haline geldi…" dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "Samimiyet, ihlas ve gayretle Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gece gündüz demeden çalışan AK Parti Nevşehir ailesi olarak; milletimize hizmet yolundan geri durmayacağız. Türkiye düşmanlarının ve destekçilerinin yalan ve algı kampanyası yerine;daima Hakikat Kazanacak" dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "Dün ülke içi vesayetle mücadele ederken bugün küresel vesayetle karşı karşıyayız. Ekonomik manipülasyonlarla, yalan iftira ve her türlü safsata ile milletimizin aklını karıştırmak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hükümetimizi zayıflatmak istiyorlar. Sizlerden rica ediyorum; asla bu oyunlara gelmeyin, onlara inanmayın! Onların amacı belli! Erdoğan’sız bir AK Parti, Erdoğan’sız bir Türkiye! Buradan onlara sesleniyorum! Başaramayacaksınız! AK Parti Teşkilatları buna müsaade etmeyecek! Milletimiz buna müsaade etmeyecek” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.