banner461

Ak Parti Milletin Ta Kendisidir

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız AK Parti’nin 12. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla FİB Haber Merkezine bir mesaj yayınladı.

banner15
Ak Parti Milletin Ta Kendisidir
14 Ağustos 2013 Çarşamba 21:25

banner517
banner134

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız AK Parti’nin 12. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız yayınladığı mesajında şunları söyledi;  “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk siyasi ve demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. 
Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler katmıştır.

Partimiz, kurulduğu günden bugüne kadar Cumhuriyet tarihinde eşine rastlanmayan şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletin kendisi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana üç genel ve iki yerel seçimde her iki kişiden birinin oyunu, onayını almış bir parti gerçekten milletin ta kendisidir.

11 yıllık iktidarı süresince, eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformların yanında dış politikadaki artan çalışmalarımız, bunun apaçık göstergesidir.

Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayışımız var. Hamdolsun. Ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını saygı, sevgi ve hayranlıkla kutluyor, partimizin 12. kuruluş yılının ülkemize, milletimize ve demokrasimize çok uzun yıllarboyu hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
12 nci - 8 yıl önce
kuruluşunuz kutlu olsunda 12 senedir nevşehir e yaptığınız 1 eser gösterin ne diyorsanız tersini yapıyorsunuz naısl bu kadar oy alıyorsunuz hayret hani nerde verdiğiniz sözler nevşehir spor un durumuna bi bakın cantekin ler sahip çıkmasa bal liginde bile olmayacak bırakın profesyonel olmayı ilimizi ne hale gitirdiniz
Avatar
gerçek - 8 yıl önce
ben nevşehire 15 sene önce ankara tayin ile geldiğimde köye benziyordu en azından şimdi şehre benziyor.12 sene önce herhalde bebektinki gelişmeleri farkedememişsin