banner461

Başkan Kemikkıran, Ankara’da AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ve Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

banner15
Başkan Kemikkıran, Ankara’da AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı
11 Mayıs 2022 Çarşamba 16:30

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan Genişletilmiş İl Başkanı Toplantısı’nda ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran yaptığı açıklamasında; "154. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımız için Ankara’dayız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirdiğimiz toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.

Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Seferberlik ruhuyla çalıştığımızda milletimizin gönül kapılarının bize açık olduğunu gördük. Bu tempoyu hiç düşürmeden çalışmalarımızı 2023'e kadar sürdüreceğiz. Önümüzdeki bir yıllık süreyi en güzel şekilde değerlendirip 16. seçim zaferimize hep birlikte ulaşacağız” dedi.

Başkan Savran ise toplantıda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önemli konulara değindiğini belirterek, “AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dünya ve ülke gündemine dair değerlendirmelerini dinledik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.