banner461

BBP’nin 2 Sürpriz Başkan Adayı Var

Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı Yavuz Uluer 2014 Yerel Seçimleri için Nevşehir Belediye Başkanlığına iki süpriz adayın olduğunu söyledi.

banner15
BBP’nin 2 Sürpriz Başkan Adayı Var
31 Temmuz 2013 Çarşamba 13:19

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi Yönetimi düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer ve Merkez ilçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş’in de yer aldığı iftar yemeği parti il binasında düzenlendi. Yemekte parti yöneticileri de yer aldı.

Mübarek Ramazan ayının ve sonrasında kutlanacak olan Ramazan bayramının tüm İslam alemine, Türk Milletine ve Nevşehir halkına hayırlara vesile olmasını temenni ettiklerini dile getiren Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer, bayram sonrasında seçim hareketliliğinin partilerinde başlayacağına değindi.

Nevşehir Merkez belediye başkanlığı için 2 isim üzerinde durduklarını belirten Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, her iki isminde Nevşehir’de sevilen, sayılan ve tanınmış isimler olduğunu ve kamuoyunun büyük teveccühünü göreceklerine inandıklarını kaydetti.

Bu isimleri açıklamak için henüz erken olduğunu da sözlerine ekleyen İl Başkanı Uluer, ilçelerin hepsinde aday çıkarmak gibi bir niyetlerinin bulunmadığını da söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MİSAFİR - 8 yıl önce
bence halk i̇yi̇ düşünmeli̇ adaya göre oy vermeli̇ prti̇ye göre deği̇l hasan ünvere verdi̇ni̇zde ne oldu tari̇hi̇ yok etti̇ başkanlik i̇şi̇ i̇yi̇ düşünülmeli̇ bi̇lmedi̇ği̇ni̇z tanimadiğiz adam oyunuzu vermeyi̇n akillica adaya göre seçi̇n deri̇m beledi̇yeci̇li̇kte