banner461

Kamalak Nevşehir'de Önemli Açıklamalarda Bulundu

Saadet Partisi genel merkezi tarafından Kozaklı ilçesinde düzenlenen Yüksek İstişare Kurulu Kampı sona erdi.

banner15
 Kamalak Nevşehir'de Önemli Açıklamalarda Bulundu
25 Aralık 2014 Perşembe 17:03

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi genel merkezi tarafından Kozaklı ilçesinde düzenlenen Yüksek İstişare Kurulu Kampı sona erdi.

 Kamalak'tan Gündeme Dair Önemli Açıklamalar 

Parti genel başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın yanı sıra Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün, Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri, Başkanlık divanı üyeleri ve bazı milli görüşçü iş adamlarının da katıldığı toplantının ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak 3 gün süren kampın sonuç bildirgesini açıkladı.

Kamalak, “Antalya Valiliği Suriyeli Vatandaşlarımızla ilgili bir karar aldı. Saadet Partisi olarak bizler bu kararı üzüntü ile karşılıyoruz. her şeyden önce bu karar aziz milletimizin misafirperverliği ile bağdaşmayan bir karardır. Zaten mağdur olmuş, bize sığınmış olan kardeşlerimizi perişan edecektir. Türkiye hem içeride, hem dışarıda tıkanmıştır. Türkiye dışarıda tıkanmıştır. Hiçbir zaman bu kadar yalnızlığa itilmemiştir. Hemen hemen tüm komşu ülkeleriyle kavgalı hale gelmiştir. Daha doğrusu Irak, Suriye ve Libya çökertilmiştir. Bu olumsuz tutumda Türkiye’de etkin rol oynamıştır. Neticede bu durumu fırsat bilen İsrail ilk defa Mescidi Aksa’ya kirli postalları ile girebilme küstahlığını gösterebilmiştir. Türkiye ne yazık ki içeride de tıkanmıştır. İşsizlik sürekli olarak artmaktadır. Oransal olarak bakıldığında % 6.6 dan, % 10.5 lere yani çift haneli rakamlara ulaşmıştır. Resmi rakamlara göre Ülkemizde 3 Milyon, gizli işsizlerde buna eklendiğinde 6 Milyon insanımızın işsiz olduğu gözlenmektedir. Cari açık bir türlü düşürülemiyor. Anadolu’daki göç durdurulamıyor. Nitekim son 3 yılda hırsızlık ve yolsuzluk gibi nedenlerle bu vakalar 50 binden 84 bin rakamına kadar ulaşmıştır. İç ve dış borç sürekli olarak artıyor. 12 Yıl önce dolar cinsinden borcumuz 129 Milyar dolar iken bu rakam 420 Milyar dolar rakamına kadar ulaşmıştır. Türkiye’nin toplam borcu da 700 Milyar doları bulmuştur. Bugün maalesef memurumuzda, işçimizde, emeklimizde, esnafımız da borçludur. Bebeler bile borçlu olarak doğmaktadır. 2015 bütçesine borçlarımızın ana parası için değil, sadece faizlerini ödemek için 54 Milyar dolar ödenek konulması da durumun ciddiyetini bir kez daha ortaya koymaktadır. İşte bu gerçekleri ve çözüm yollarını ele almak için 3 gün süresince Kozaklı ilçemizde kampa çekildik. Kampımıza Yüksek İstişare Kurulu üyelerimiz, Başkanlık divanı üyelerimiz, Milli Görüşçü iş adamlarımızda katılmıştır. Çok faydalı bir çalışma oldu. Buradaki toplantılarımızda Türkiye’de Üslup konusu da ele alındı. Saadet Partisi olarak 2015 seçimlerinde Saadet Partisi yine temiz bir üslup kullanmaya devam edecektir” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 6 yıl önce
Seni anlayamadık kamakak neye kime hizmet ediyorsun bu kafayla bu parti yürümez
Avatar
nevşehirli - 6 yıl önce
Bu zaat gerçekten rahmetli erbakanın yerindemi oturuyo
Avatar
Koray - 6 yıl önce
Bu kişi Doğu perinçeke benziyo
Avatar
KAMALAK - 6 yıl önce
Adam, kamalak kamalak konuşuyor,bu adamlar Türkiye gerçeklerinden uzaklar.Hükümetin yaptığı bir çok iyi işten birini bile canu gönülden takdir edemeyecek kadar da ham adamlar.Bunlar mı dava adamı.
Avatar
Allah aşkına - 6 yıl önce
bu adam bu işi yapamaz.adamın derdi az olsun küçük olsun benim olsun.adı üstünde kamalak