banner461

MHP Nevşehir Teşkilatı liderinin emrinde

MHP Nevşehir Teşkilatından oluşan 30 kişilik heyet Ankara'da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.

banner15
MHP Nevşehir Teşkilatı liderinin emrinde
05 Ağustos 2017 Cumartesi 16:27

banner517
banner134
MHP Nevşehir Teşkilatından oluşan 30 kişilik heyet Ankara programı düzenledi. Program kapsamında teşkilat yöneticiler ilk olarak Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret ederek dua ettiler.

Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir teşkilatı MHP Genel Merkez binasında Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'yle bir araya geldi. 1 saat süren toplantıya MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Ceviz, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, İl , ilçe ve belde yöneticileri, ilçe başkanları da katıldılar. 

MHP Lideri Bahçeli'ye Nevşehir halkının selamlarını ileten heyet, yanlarında getirdikleri hediyeleri ve Nevşehirspor atkısını hediye ettiler.


Bahçeli'nin Emrindeyiz!

Toplantıda bir konuşma yapan MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, “Tüm teşkilatlarımız ile genel merkezimiz ve sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin emir ve talimatlarını almaya geldik” dedi. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ise, gündemde yaşanan konular ile ilgili bilgi verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.