banner461

MHP’de Derin Sessizlik Sürüyor

MHP’de her ne kadar derin bir sessizlik yaşansa da aslında hareketli saatlerin yaşanmaya başladığı günler geldi. Nitekim Haziran ayında yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde MHP’den birçok isim Milletvekilliği için nabız yoklamaya başladığı gelen bilgiler arasında.

banner15
 MHP’de Derin Sessizlik Sürüyor
11 Aralık 2014 Perşembe 16:37

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) MHP’de her ne kadar derin bir sessizlik yaşansa da aslında hareketli saatlerin yaşanmaya başladığı günler geldi. Nitekim Haziran ayında yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde MHP’den birçok isim Milletvekilliği için nabız yoklamaya başladığı gelen bilgiler arasında. 

MHP Neden Sessiz...


Partide Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, MYK Üyesi Sahir Solmaz, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Ürgüp İlçe Başkanı Alpaydın Eroğlu, Avukat Fazlı Koç, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur ve Emircan Ünlü’nün ismi Milletvekili aday adayı olabilecekler arasında daha şimdiden konuşuluyor.

Seçime henüz aylar kalmasına karşın önümüzdeki birkaç içerisinde Milliyetçi Hareket Partisinde aday adayı sayısının en az 10’a kadar çıkması muhtemel. 3 dönemdir Ak Partinin tulum çıkardığı Nevşehir’de bu gidişe bir son vermek niyetinde olan Milliyetçi Hareket Partisinin seçime parti tabanının tam oyunu alabilecek isimlerle girmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ortadirek - 7 yıl önce
bu isimlerle 3-0 maglub cikar mhp. Mehmet Varol tek umuttur
Avatar
BAYRAM DAVARCİ - 7 yıl önce
AV.FAZIL KOÇ
Avatar
urguplu - 7 yıl önce
hem ciftci kökenli,gulsehirli av.fazli koç yakışır adaylığa. bence kazanırda
Avatar
keko - 7 yıl önce
ne ısımler var adan gıbı adam hem ulkucu hem mhp li denenmışler bırakmalı artık yenı ısımler cıkacak onumuzdekı gunlerde
Avatar
samimi ülkücüler - 7 yıl önce
beyler devlet bahçeli olduğu müddetçe boşuna hayale kapılmayın göreceksiniz akparti gene tulum çıkarır adamların tayibi var bizim kimimiz var
Avatar
MUSTAFA - 7 yıl önce
nevşehi̇r si̇yaseti̇ne kozakli yön verecek.emi̇rcan ünlü yü destekli̇yoruz..
Avatar
R.K - 7 yıl önce
mehmet varol 1.sira,burak başkanin düşüncesi varsa ki zannetmiyom,2.sira olabilir,sahir bey ankaradan aday olsun veya 3.sirada kalsin ozaman desteğini hep beraber görelim..
Avatar
Vatandaş - 7 yıl önce
bu isimlerin devri kapandı artık yeni kan yeni isimler Lazım MHP ye bunları yönetimin görmesi Lazım