banner461

MHP’li Çekiç ve Eren Başkanlardan FİB Haber.Com'a Ziyaret

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ve Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri günü dolayısıyla gazetemiz FİB Haber’i ziyaret etti.

banner15
MHP’li Çekiç ve Eren Başkanlardan FİB Haber.Com'a Ziyaret
12 Ocak 2021 Salı 19:54

banner143
banner134

MHP’li Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ve Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında gazetemiz www.fibhaber.com'a ziyarette bulunarak tebrik etti.

'İyi ki varsınız FİB Haber!'

FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal ile bir süre sohbet eden MHP’li Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ve Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “iyi ki varsınız” diyerek; “10 Ocak Çalışanlar Günü nedeniyle sizlere ziyaretimizi gerçekleştirmek istedik. Sizlerin bu özel gününü kutlamak ve ‘iyi ki varsınız’ demek için sizleri ziyaret ettik. Sizler gerçekten bu Nevşehir'in emeği fazla olanlardansınız. Nevşehir'i tanıtmak Nevşehir'in sorunlarını dinlemek Nevşehir'i başka illere başka ülkelere anlatabilen sizlersiniz. Bizler de sizlinle birlikte bir aile gibiyiz. İyi ki varsınız diyorum” ifadelerini kullandı.

Gazetecilik kutsal bir meslek...

Belediye olarak yaptıkları çalışmaların kamuoyuna duyurulması adına basının her zaman kendilerine destek verdiğini ifade eden Çekiç ve Eren, FİB Haber.Com İnternet Gazetesi’ne doğru, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışından dolayı teşekkür etti.

FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordünatör İbrahim Uysal'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eren ve Çekiç’e teşekkür etti.

Bizler de Nevşehir'in en çok takip edilen haber mecrası ve Nevşehirlinin haklı gururu www.fibhaber.com olarak gerçekleştirdikleri bu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.