banner461

Nevşehir AK Parti Heyeti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda

AK Parti Nevşehir heyeti, Ankara'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

banner15
Nevşehir AK Parti Heyeti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda
28 Eylül 2022 Çarşamba 10:15

banner134

 AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı, Ankara'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanların da katıldığı toplantıda ülke gündemine dair önemli konular ele alındı.

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran; "157. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirdik. AK Parti Nevşehir teşkilatı olarak tam kadro katılım sağladığımız toplantımız hayırlara vesile olsun."

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılan Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'da "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirdiğimiz 157. Genişletilmiş İl Başkanları toplantımıza AK Parti Nevşehir ailesi olarak katılım sağladık. Toplantımızın ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.