banner461

Nevşehir AK Parti Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı‏ Yapıldı

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 7. Bölge Kordinatörü Kocaeli Milletvekili İlyas ŞEKER Başkanlığında Nevşehir AK PArti il Başkanlığında Yerel Yönetimler toplantısı düzenlendi.

banner15
Nevşehir AK Parti Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı‏ Yapıldı
29 Aralık 2012 Cumartesi 20:20

banner134

 AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 7. Bölge Kordinatörü Kocaeli Milletvekili İlyas ŞEKER Başkanlığında, Nevşehir AK Parti İl Başkanlığında yapılan toplantıya, AK Parti İl Başkanı Kazım SUNAR,Merkez İlçe Başkanı Salih AÇIKGÖZ, Acıgöl İlçe Başkanı İsa BİRSİN, Avanos İlçe Başkanı Serkan FERALAN, Derinkuyu İlçe Başkanı Serdar PALA, Kozaklı İlce Başkanı Ahmet ENSONRA, Urgüp İlçe Başkanı Ahmet KOÇAK, Gülşehir İlçe Başkanı Kadir SALMAN ve Hacıbektaş İlçe Başkanı Harun ÇELİK ve Yerel Yönetimlerden sorumlu İl ve İlçe Başkan Yardımcılarının katılımlarıyla; 2014 yerel seçimlerin önemini,

Belediyelerimizin ve il genel meclisimizin çalışmalarının kamuoyu tarafından algısı, Yerel yönetimlerin Mart 2009 dan bugüne kadar ki performansları değerlendirildi.

 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili İlyas ŞEKER; " Nevşehir'deki yerel yönetimler toplantısına katılan İl ve İlçe başkanlarıma ve yerel yönetim başkanlarıma Nevşehir il, ilçe teşkilatlarımıza ve belediyelerimizin gayretli ve samimi calişmalarından dolayı tebrik ederim." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.