banner461

Nevşehir Milletvekilleri tam kadro Ürgüpte

Ak Partinin Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver Başkanlığındaki il yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Ürgüp İlçe teşkilatını ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Milletvekilleri tam kadro Ürgüpte
29 Aralık 2014 Pazartesi 18:45

banner517
banner134

 Her zaman 3’ü bir arada görmeye alışkın olunan Ak Partinin Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver Başkanlığındaki il yönetim kurulu üyeleri, yeni kadrosu ile yeni ilçe binasına taşınan Ak Parti Ürgüp İlçe teşkilatını ziyaret ederek yönetim kuruluna ve ilçe Başkanı Mustafa Kılıç’a görevlerinde başarılar dilediler.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ın da katıldığı toplantıda Ak Partinin Yeni Türkiye vizyonu yolunda yaptığı çalışmaları değerlendiren Milletvekilleri 2015 yılında yapılacak seçimler için 22 şubat tarihine kadar kongre süreci devam ettiğinden herhangi bir aday adaylığı çalışması yapılmayacağını, mart ayından itibaren belirlenen adaylarla Nevşehir’in 3-0 olan Ak Parti Milletvekili sayısının haziran 2015’te de 3-0 olarak sonuçlanması için canla başla rehavete kapılmadan aday kim olursa olsun çalışılması gerektiğini ve bu noktada ilçe yönetimlerine çok iş düştüğünü vurguladılar.

Milletvekillerini, İl Başkanını ve Belediye Başkanını il yönetimiyle birlikte Ürgüp’te ağırlayan İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uyarici - 6 yıl önce
Onlar sadece geziyorlar. Marifet sorunlara çözüm üretmektedir. Ya insan şu meclis kürsüsünde milletvekili oldugu halde söz almaz mi?