banner461

“Ülkenin Bekası İçin MHP İktidarı Şart”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, bir yandan esnaf ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan da ilçe gezilerini de devam ettiriyor.

banner15
 “Ülkenin Bekası İçin MHP İktidarı Şart”
26 Şubat 2015 Perşembe 16:59

banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, bir yandan esnaf ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan da ilçe gezilerini de devam ettiriyor.

Genelde sabah saatlerinde il merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunan, akşam saatlerinde ise ilçe gezilerini yapan Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur Kozaklı ilçesinde idi.

Ülkenin bekası için Milliyetçi Hareketin iktidar olması gerektiğine değinen Uğur, “Nevşehir'in kıymetli insanlarını ziyaret ettikten sonra akşam da Kozaklı ilçesinde istişarelerimize devam ettik. Ülkemizin bekası için Milliyetçi Hareket Partisi'nin iktidar olması gerektiğini ifade ederek, neden MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı olduğumuzu, köylümüzün sorunlarına üreteceğimiz çözümleri anlattık. Masa başında siyasal hesaplar yapmak yerine milletin içinde yer alarak milletin vekilliğine talip olduğumuzu paylaştık” değerlendirmelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.