banner461

Ürgüp Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi

Ürgüp Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatı'nda bayrak değişimi yaşandı. Başkanlık görevine Celal Uraz KILIÇ getirildi.

banner15
Ürgüp Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi
02 Mart 2021 Salı 10:40

banner517
banner134

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdiri ve emirleri doğrultusunda Ürgüp Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında bayrak değişimi gerçekleşti.

Ali İmir, kutlu bayrağını Celal Uraz Kılıç’a devretti.  Ürgüp Ocak binasında yapılan devir teslim törenine, Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, MHP Ürgüp ilçe Başkanı Tevfik Öz ve çok sayıda genç katıldı.

Ali İmir; "Bugüne kadar yürütmüş olduğum Ürgüp Ülkü ocakları Başkanılığı görevimi devretmiş bulunmaktayım bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür ederim. Haklarınızı helal edin benim hakkım varsa helâl olsun." dedi.

Yeni başkan Celal Uraz Kılıç bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerim'i öperek bu kutlu görevi devraldı.

Ülkü Ocakları Nevşehir Başkanı Ali Türker yaptığı açıklamasında; "Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM Beyefendinin takdirleri ile Ürgüp İlçe Ocağımızda devir teslim töreni gerçekleştirdik. Ali İMİR Başkanımızdan kutlu sancağı devralan Celal Uraz KILIÇ Başkanımızı Ürgüp Ülkü Ocakları ilçe Başkanı olarak atadık.

Ali İMİR Başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, Celal Uraz KILIÇ Başkanımıza, bu kutlu yolda başarılar dileriz. Kahrolsun şer odakları yaşasın Ülkü Ocakları." dedi.

MHP Ürgüp ilçe Başkanı Tevfik Öz'de; "Ürgüp Ülkü Ocağı Başkanı Al İimir’e Bugüne Kadar Yapmış Olduğu Hizmetlerinden Dolayı Teşekkür Eder, Görevi Yeni Devralan Celal Uraz Kilic Kardeşime Yeni Görevinde Başarılar Dilerim.Yaşasın Ülkü Ocakları" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.